Annyira szórakoztató, humoros a stílusod. Nekem nagyon bejön
Viccesek a madaras videók, bár én nem vagyok oda a szárnyasokért.
A szarkák nálunk még az utcai cicusokat is terrorizálják. Rigófütty már nem is lesz talán többet. A cinegék még bírják valahogy a terrort.
Leginkább a galambokat utálom, sajnos azok is vannak bőven.Szóval galambos videót semmikép
Adri, annyit látom a "smucesz" nevet, hogy valamelyik éjjel arról álmodtam
Ne is mondjatok erre semmit
Szép estét!





