MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

Hazai fórum a rongybaba cicákról

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2013.05.09. 22:22

Sziasztok!!

Vegre ujra itt!!Sokat gondoltam ratok es igyekeztem olvani az oldalt de egy kicsit lemaradtam.Mentsegemre szoljon hogy epp munkahelyet valtok es most meg egy torokgyulladast is sikerult osszeszednem.
Na de lenyegre,a csajok fantasztikusak! Amikor rossz kedvem van mindig megerzik ha pedig beteg vagyok orzo-vedo uzemmodba valtanak.Imadom oket! :sziv: Sora neveben utolag is koszonom a sok szulinapi koszontest!Nagyon jol esett neki,hogy gondoltatok ra. :sun: Ajandekba par kulonleges inyenc falatott kapott a Gourme A la Carte-tol es jateknak pedig par aranyos gumis szines labdat ami ossze vissza pattogott,nem gyoztem neki dobalni.

Kedves Gazdi!

Koszonom a hasznos tippeket.A szaraz tapot bevettuk es csak mondjaval kapnak.Yuki cica fogyott is egy kicsit de az allatorvos szerint most normalis a sulya.Nagyon elevenek es virgoncok,ha lehet meg tobbet jatszanak mint eddig. :doromb:
Filemon levele nagyon erdekes es hasznos volt.Koszonjuk,hogy megosztottad velunk. :taps:
Eddig meg nem volt olyan igazi nagy vihar,ezert kivancsiak vagyunk hogy fognak ra reagalni a csajok.A kisebb esok,villamok nelkul nem igazan zavarjak oket.

Draga Elza!

Eliza írta:
bigi02 írta:Eliza: Milyen az a tradicionalis eredeti szinezetu ragdoll?

Tradicionálisnak a fókajegyűt gondolom, olyan színűt ,mint pl Cuppi.


Jaaa hogy a tradicionalis az a fokajegyu! Ok igy mar tudom! koszi.. ;)
Jot kacagtam a storydon mikor Eliza elindul a szaraztapos tal fele es mikor latja,hogy ures akkor ugy tesz mintha inni akart volna..ez olyan tipikus. :-P Ha valami olyat csinalnak a csajok amit nem szabad,akkor mindig ehhez a trukkhoz folyamodnak..ugy tesznek mintha pl.nem akartak ok ragni a virag leveleit csak megszagoltak,vagy nem akartak lemenni a lepcson csak lefekudtek oda nezelodni... :cool: Nagyon ravaszak.

Szia Smucesz!
A napfurdo nalunk is nagy kedvenc!De csak par percig birjak a napon aztan visszavonulnak az arnyekba.Nalunk Sora imad az ablakba leskelodni orakat szokott ott ulni.Yuki hamarabb megunja.
Gratulalunk a noverednek a pici lanykahoz! :kez: Mi lett a neve?

Dorombolos szep estet mindenkinek! :tanc:
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: smucesz » 2013.05.10. 07:28

Köszönjük Mindenkinek a sok köszöntést :)
Alig hiszem el, hogy már 1 éves a cicóka. Repül az idő :)

Brigi : köszönjük a tesóm nevében is. A Maja Zoé nevet kapta a kicsi :)

Ezt a vicces cukiságot pedig a neten találtam :D
http://www.bloki.hu/_vicces-videok/536/kacsa-vadaszat
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2013.05.11. 14:00

Szia Smucesz!

Gyorssan felnonek a cicokak :sun:
Maja Zoe,milyen gyonyor,kulonleges nev!!! :taps:

A vicces cukisagot koszonjuk! Tunderi volt a kis vadasz.

Szep hetveget mindenkinek!
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: smucesz » 2013.05.11. 16:21

Nagyon Boldog Szülinapot Yuki cicának !! :cake: :celebrate:
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Anna » 2013.05.11. 20:13

Folyamatosan ünnepelünk :)
Yuki e jeles napon kívánok Neked minden szépet és jót. :cake:
Cinginek már kikészítettem a Cestal-t. Gazdi, ugye fél tabletta elég? Hány napra tegyem bele az R. C-be hogy átvegye a szagot és meg se romoljon?
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2013.05.12. 01:26

Sziasztok Cicalányok és persze Herci úrfi!

Csak kapkodom a fejem... akárhányszor jövök, valaki születésnapját ünnepli?! :D Cuppi és Floki is jókívánságait küldi Yukinak és persze akkor már Sorának is!! :hajlas: :hajlas:

Anna, a fél tabletta kölyökmacskának való adag, 2 kiló alatt. Cinginek kell a teljes tabletta. No de minek akarsz neki féreghajtót adni?
Sosem voltál vele kint, pl. kertben, kizárólag első osztályú macskatápot eszik, nem jár másik macskával közös alomba, nem nyalogat más bundázatot... korábban meg már kapott féreghajtót, nemdebár? Ilyen esetben feleslegesnek tartom ezt a procedúrát. Csak az állatorvosok szeretnek vele fontoskodni!!! Főleg, ha a kapcsolódó árlistájukon csak úgy sorakoznak a nullák (valamilyen szám után)...

Ha mindenáron kínozni akarod ilyenekkel, tegyél 2 napra egy doboz - intenzív illatú - száraztápba egy tablettát akkora darabokra törve, mint a száraztáp egy-egy darabja. Aztán ügyesen etesd meg szegény Cingi cicával a táp közé keverve. :-P

Az a Duck Hunt c. játék tiszta C64 érzést keltett bennem. A macsek nagyon édes volt (a monitornak annyi! :jujj:), az egér meg valahol máshol unatkozott, mert végül nem volt kacsatalálat és Game Over lett... ezt hősünk is ideges farkrándítással vette tudomásul. Vajon kapott még egy zsetont, hogy újraindítsa a játékgépet? :taps:

Bizony, nagyon megy az idő. Én azt sem értem, hogy Cuppi hogy lett hirtelen 14 éves??? Rövidesen ballagás... Jöttök?

Brigi, azt szeretjük benned többek közt, hogy ha egy ideig nem tudsz írni idő híján, akkor utólag pótolod. Hirtelen berobbansz és akkor ami belefér... :) :cool:
Ez azért is tetszik nekem, mert ha nálam összejönnek a tennivalók, én is ilyen vagyok. :D

Jót nevettem azon a magukat meggondolós-átverős macskatrükkökön... Akkor én is hozzáteszek a meglévőkhöz valamit. Nálunk mostanában történt többször is, hogy Cuppi a szokásos sebessége kétszeresére gyorsítva ugrott fel a szőnyegről az ágyra, vagy a szőnyegről a kanapé felső támlájára... hogy aztán azon nyargaljon tovább. Ám menet közben meggondolta magát: :nem: nem-nem, mégsem akarok ugrani... Így aztán egy ízben fejjel ment az ágynak (nem kell félni, nagyon puha, kárpitozott az oldala), majd fenékre ült... a kanapénak pedig olyan erővel vágódott neki, hogy azt hittem, belefúródik, de nem! Az utolsó fél tizedmásodpercben maga elé rántotta a lábait és teljes gőzzel ELRÚGTA MAGÁT VISSZAFELÉ... - közben a méretes, lompos farkával kormányzott - de mindezt valami olyan észveszejtő sebességgel, hogy alig tudtam követni. Ám szemmel láthatólag ő is meglepődött rajta, hogy felfelé indult és ellentétes irányban ért földet... gyorsan le is feküdt, mintha szándékosan akarta volna így csinálni az attrakciót és részéről ezzel leplezte is a balul sikerült rutinugrását.
:-P

Ami a zivatarokat illeti, nekünk már volt részünk két irtó vad, villámlásos-dörgéses égszakadásban az elmúlt héten. Floki a mosókonyháig menekül a lépcsőházban (a földalatti szintre) és a mosógép mögé bújva várja a megváltást. Pedig amikor első tapasztalata volt a mosógéppel... az bizony egy Macska-jajj história volt. Huhh... azokat is bizony ideje lenne folytatnom. :)
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2013.05.22. 08:15

Szia Smuci!

Herceg valahogy olyan kicsinek tűnik ezen a képen. :D Nagyon nyúzva van... az elkerekedett szemű arckifejezés most is a régi! :lol:

Valami nagyon jópofa ezen a fotódon, jól elkaptad a pillanatot...
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: smucesz » 2013.05.22. 11:39

Szia Gazdi!

Mióta bikinire vedlett , azóta kisebbnek tűnik (mondjuk vagy 3 kabátra elegendő szőrt keféltem ki belőle) de azért nem olyan picike még így sem :)
Bizony nyúzva is van rendesen, de drótkötélből vannak az idegei, mert soha egy karmolás vagy harapás nem volt még, pedig azért van, hogy a játék hevében szólni kell a lányoknak, hogy kicsit finomabban szeressék :)

De igazából azok a pillanatok érnek nekem a legtöbbet amit nem lehet lefotózni... pl. tegnap este , vacsora után a kisebbek lánykám lefeküdt a kanapéra, a cica meg mellé ült és odabújt a kezéhez, mire a gyerkőc átölelte és mondogatta neki, hogy "nagyon , nagyon szeretlek Herci" és így nézték a tévét, hogy ölelte a macskát ^^
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Cuppi cica » 2013.06.13. 15:40

Sziasztok Cicuskák!

Merre jártok mostanában? Kihalt a fórum, hova tűnt minden szőrös?

Gazdi örül, hogy Annának annyira sikerült minden kérdére választ adni, hogy kifogyott az újabbakból... :doromb:

Jó nyaralgatást mindenkinek!
Cuppi cica
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2012.05.15. 16:52

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2013.06.14. 16:06

Sziasztok!!

Cuppi cica jol mondja,kicsit kihalt a forum,de biztos mindenki orul hogy vegre nem esik es kimehet a gyonyoru napsutesbe. :sun:
Mi is kint ultunk ma a teraszon a csajokkal es nagyon elveztuk az igazi nyari napsutest es a rigok futyuleset.Bar ok nehezen birjak a napot inkabb az arnyekban pihennek.Eszembe is jutott hogy valamikor meg kene oket furdetni..igenam de hogyan?Es mivel? :o
Cica pajtasok segitsetek mert ilyen hosszu szoru szepseget meg sose furdettunk.Eloszor is mivel?Van valami specko hosszu szoru cicaknak valo sampon?Masodszor miben a furdokadba,langyos vizzel??Jah es vegul ok hogy becsavarom oket torcsibe,de hajszaritoval ralehet segiteni a szaritasra?
Egyalltalan kell nekik ez a furdes vagy hagyjuk szegenykeket..? :rosszall:

Ti mentek valahova nyaralni?
Mi nem nagyon megyunk max ilyen 1 napos kirandulasokra le a Balcsira,vagy Becsbe.Majus vegen voltunk Visegradon 3 napot,fantasztikus volt.A lanyokra anyukam vigyazott,arra a 2 ejszakara idekoltozott hogy a csajok ne feljenek este egyedul. ;) Nagyon uri dolguk volt,el is lettek (ha lehet)megjobban kenyesztetve,anyukam amugy is imadja oket.Legkozelebb ha megyunk valahova mar nyugottabb szivel hagyom ra oket,most azert eleg ideges voltam.Naponta kb. 5X hivogattam hogy minden ok,mit csinaltok,esznek rendesen a csajok?Mar nekem is feltunt hogy ez lehet hogy nem normalis dolog de csak akkor nyugodtam meg igazan mikor hazajottunk.Persze minden rendben volt.

Kedves Smuci!

Nalunk is vedlenek a lanyok.Feltunoen sok szort fesulok ki beloluk.Kicsit vekonyabbak is lettek,de jol all nekik.
Abban igazad van hogy a legjobb pillanatokat nem lehet megorokiteni..Tunderi ahogy a lanyaid nyuzzak,meg szeretgetik Herceget..Csak gratulalni tudok.Imadnivaloak! :cuki:

Kellemes Hetveget Mindenkinek!
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

ElőzőKövetkező

Vissza: Ragdoll macskák fóruma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron