MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

Hazai fórum a rongybaba cicákról

Re: Cicapofa - RAGDOLL KÉPEK

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2012.08.20. 00:00

Tök jók lettek a képek :-) és a feltöltések is, ügyes vagy.

Nagyon aranyosak együtt!! :P És hogy hagyja magát gyömöszölni, összecsomagolni. Csúcs!

A férjeddel együttérzek! Ezek szerint a kandúrok a férfiakat keltik, a nőstény cicák meg a lányokat. Hát akkor nekem ezért van itthon nyugtom hajnalonként... Cuppi reggel nem nálam kezd.

Azért van megoldás: napközben jól ki kell fárasztani és akkor nem lesz ereje korán felkelni. :-)
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.08.20. 11:31

Édesek a ciccek :)
hát igen , a gyerekek szeretik gyömöszölni , de igazi rongybaba , sőt még gyanús, hogy élvezi is :D

Herceg úrfi, Cat Chow Kittent szárazat és Sheeba halasat eszik, de az alutasakosból a halasakat szereti még.
2-3 naponta pedig Gimpet pasztát kap (szőroldósat). Meg a whiskas fogkő elleni jutalomfalatkáját ( bár azt nem igazán szereti, de ha a többi száraz közé rejtem akkor elfogy :)
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.08.20. 15:56

Nagyon aranyos Floki!
Remélem most megbecsüli magát, és élvezheti a hűs szobát, no és a jó társaságot :)
A rózsaszín bevásárló kocsi nekem nagyon vicces. Elképzelem magam ahogy tolom az utcán :lol:
Ez az a pont ahol mindenképpen fény derült volna, hogy Gazdi 2 férfiember.
Ja és nálunk is Cingi engem ébreszt. Pontban 5-kor, mint a vekker. Úgy masírozik az ágyon, mint egy katona, és közben azt mondja, hogy " e ". Aztán "ee".
Úgy szeretnék újra 6-ig aludni.
Írok az alom témához is. :lol:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2012.08.21. 02:39

Készek az animált vigyorpofák és egyebek, lehet majd élvezkedni velük. :celebrate:

Nahát ez a legutolsó kép is nagyon megnevettetett. Ilyen álmélkodást és elkerekedett szemű ábrázatot! :jezus: Irtó aranyos!
Mit látott, kísértetet?

(Vagy a Kis Herceget!)

A fűevészetről szóló cikket is megírtam tegnap, bízom benne, hogy az is érdekes lesz.

:virag:
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.08.21. 06:28

Újabb Szép Napot Mindenkinek! Jaj nagyon jók a hangulatjelek! :kez: Szuper.
Cuppikám,fantasztikusan tartod Magad. Gyönyörűséges vagy, öröm nézni. Elárulod honnan kaptad a bútorodat? Igazán masszív darab.Cingi kaparófája mindig felborult, és a szizál sem tartott sokáig rajta.Trixi gyártó kipipálva :evil: Valami minőségi bútor kéne. Gratulálok a fényképészednek, nagyon jól dolgozik. De a fő érdem a Tiéd :taps:
A Kisherceg nagyon cuki. Adrienn, én is kipróbáltam a módszered. Beletettem a Royal-ba a wiskas dentabits-t. Így Cingi is bekebelezte.Így is kifejti jótékony hatását? Cingi is a Premiere Excellent-et használja. Nagyon jó, bár mást nem is próbáltunk. Ehhez szoktatta a tenyésztő.
Ma annak nagyon örülök, hogy a rengeteg szarka között megjelent két kis rigó. Remélem nem kergetik el őket, pár éve még sok rigófütty volt , de kiszorultak szegények. Itt szarka terror van :(
De jó is ez az internet :sziv:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.08.21. 13:47

Juj de cuki a Kisherceg! Adrienn nem lesz sok, csak rakjad a képeket bátran. Cuppikám, nehogy féltékeny legyél, Te vagy a szívem csücske :red: Ilyen bundára vágyik minden ragdoll cicus, mint a Tied. Lekörözhetetlen.
Hamár a dentabits szóba került, nem állom meg, hogy ne faggatózzam tovább :-P Cuppikám mi a helyzet a fogápolással, ha ez már tényleg nem túl indiszkrét :nem:
Jársz fogorvoshoz?
Apropó, egyáltalán milyen gyakran látogatod a doktor bácsit?
Úgye nem mentem túl messzire? Nem akarok tolakodó lenni, csakhát Te vagy Cingi példaképe :virag: Szóval muszáj mindent tudni Rólad! Meséltesd Gazdit :celebrate:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: CICAPOFA - Ragdoll képek

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.08.22. 15:20

Jó volt újra végignézni Cuppi cseperedését. Most a színeire is figyeltem. Megható látni az életét. Az első képeken az anyukájával fekszik?
Hát tényleg jó helyre hozta Őt a gólya :cool: Nekem pedig a Gazdik a példaképeim.
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: EGÉSZSÉG - Ha hány a macska

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.08.22. 15:40

Off :
Anna akkor elég közel laksz :) nekem kocsival 3 perc a Váci úti Tesco , de mi is az Újpesti Freshibe járunk.
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: EGÉSZSÉG - Ha hány a macska

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.08.22. 15:53

Ilyen kicsi a világ! Ez tényleg szuper Adrienn! Lehet, hogy szomszédok vagyunk? :D
Irigykedve nézem mindig a kutyásokat, hogy ők találkoznak és beszélgetnek.Egy kis sétáltatás, egy kis ismerkedés :) Mi macskásak pedig nem is tudunk egymásról :)
A Rákos patak mellett lakunk, rengeteg a kutyus.
Kisherceg alszik egész nap vagy nem hagyják a lányok? :)
Cingi beköltözött az ágy alá. Nem is látom :(
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: EGÉSZSÉG - Ha hány a macska

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.08.22. 16:14

Hát mi a görényes körrel is szoktunk a szigetre járni sétáltatni közösen.
Macskásokkal a Lurdy -házban a macskás rendezvényeken szoktam összefutni. Oda nem szoktatok kijárni ?
Mi a Göncöl utcában lakunk . Valóban közel :)

Herceg a kanapé alatt hűsöl ebben a melegben, csak igen ritkán látni őt is :aggodik:
de estére megjön a kedve a játékhoz és minket boldogít a párommal :tanc:
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

ElőzőKövetkező

Vissza: Ragdoll macskák fóruma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron