MACSKATARTÁS - Alomtál

Hazai fórum a rongybaba cicákról

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.10.31. 21:11

Cingi hálás köszönetét küldi Gazdinak, amiért felhívta a figyelmet a méretetekre. Itt a méret a lényeg :)
Nagyon komfortos az új cicawc, jelenleg ennél magasabb nincs is forgalomban. Köszönjük a tanácsodat.
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2012.11.01. 02:23

Sziasztok!!

Anna: Nagyon tetszik az alom talcad.Gratulalok hozza. :taps: En nem is gondoltam volna hogy ennyire szamit a meret..
Gyorssan lemertem a mi zart cica wc-t. 52,5cm hosszu, 39,5cm széles és 38cm magas...ez eleg nagy hosszu tavon,vagy kezdjek el keresgelni? :o
Talaltam egy ujdonsagot,ha van kedvetek nezzetek meg.Kivancsi lennek a velemenyetekre.
http://www.macskaalom.hu/ ScoopFree egy elektronikus cicawc.A videok kozott van egy ragdoll cicus is!!
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.11.01. 07:13

Bigi, még 3-4 hónap és kinövik :( Kezdjél keresgélni :lol:
Amit én vettem, az nagyon silány műanyag, szóval ilyet NE. Az egyik kapcsot már egyből el is törtem :cry:
A régi volt a jobb, de a 40 cm magasság már kevés volt.
A férjem erre azt mondja , ebbe egy víziló is beleférne :-P
Nekem az már nem tetszett Scoopfree-be, hogy csak 20 perc után kapcsol be. Amúgy is túl szép ( és drága) , hogy igaz legyen.
Nektek ráadásul duplázódik, úgyhogy tényleg költséges a fenntartása is.
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.11.01. 07:17

Én most ezzel szemezek http://www.tvproducts.hu/kutya-toalett.html
mert ismerősnél cicáknak lett véve és ők nagyon meg vannak vele elégedve. (3 hónapja van nekik kb,)
Majd meglesem élőben a hétvégén és megfontolom, bár amit nemrég vettünk alomtál az is szuperül funkcionál :)
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: Cuppi cica » 2012.11.01. 10:31

Szia Adri!

Milyen állatnak vennéd? Ugye nem macskának? :-P

Ha mégis, akkor... Csak a kutyák olyan közönségesek, hogy mindenhova odacsinálnak, a macskák nem. Ebből kifolyólag, a macska nem fog tudni kaparni rajta, illetve elkaparni a dolgát, így sosem gondolja majd, hogy az a felület nem egyenlő-e pl. az ággyal vagy a szőnyeggel, így értelemszerűen tisztelettudásból sosem fogja használni. Ezt fogja megerősíteni benne továbbá a műfüves felszín is.

Kutyának mindegy, uggh... :ugh: az minden lábtörlőt, szőnyeget levizel, ha épp kedve szottyan, vagy ha a gazdi nem jött sétálni menni. Ez a tál sem "szoktatja" rá őket semmire, ellenben a kiírással, mindössze megtéveszti az állatot! Nem véletlenül "kutya toilett" ez, ami merőben különbözik a macska WC-ktől.

Rég láttalak, merre jártatok?
Cuppi cica
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2012.05.15. 16:52

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2012.11.02. 00:01

Sziasztok!

Anna:Igazad van a Scoopfree,kicsit draga..foleg hogy 2 cicus is van.De amugy az elgondolas nem rossz,foleg egy terhes anyukanak vagy egy allergiasnak...
Nekunk egy fedett cica wc kellene ami eleg magas es hosszu hogy kenyelmes legyen.
Varom a tippeket :)
A zooplus-on lattam parat de nem igazan tudtam valasztani...
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.11.02. 18:12

Szia Bigi!
A Zooplus-on valóban a legnagyobb a választék, és nagyon jó, hogy megadnak minden méretet. 46 cm magasság feltétlenül legyen, írják is, hogy melyik való nagytestű cicusoknak.
Én a webkutya-n vettem, hogy a pénz az országban maradjon, de ott nincs választék. Ma voltam az Alphazoo-ba , de ott is gyenge portékák voltak.
A Zooplus tényleg a legjobb. És gyorsan küldik, én a macskabútort tőlük rendeltem. A Tietek honnan érkezett?
Van még mondanivalóm, írok a másik rovatba :lol:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2012.12.03. 12:30

Szia Anna!

A Zooplus-on talaltam egy nagy meretu cica wc-t.En ugy neztem hogy ez a legnagyobb, a magassaga 46 cm.Nem is ertem hogy miert nincs nagyobb!
Szerinted ez jo lenne nekik hosszu tavra? Akkor megrendelnem nekik,karira:-)
http://www.zooplus.hu/shop/macska/toale ... ett/320481
Mi is innen rendeltuk a cicavarat!:-) Most is ott alszanak a kis dragak. :angel:
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.12.03. 17:03

Szia Bigi!
Rendeld meg bátran, mert tényleg ennél nagyobb nincs. És nagyon jól is néz ki :)
Szeretni fogják, igazi lakosztály lesz a régihez képest. Majdnem belemegy egy zacskónyi Premiere Excellent. Ti hová rakjátok? Mi az egyik szobában tartjuk, amit ritkán használunk ( mindössze 7nm és csak kondigép van benne). A fürdőszobánál nagyobb :(
A Zooplus-ban a gyorsasság is szuper, ráadásul Sopron még közelebbi célállomás. A budapesti webkutya.hu lassabb volt :lol:
Akkoriban ezt nem is láttam, mert én is ezt választottam volna.
Jó vásárlást! Veszel mást is? :)
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MACSKATARTÁS - Alomtál

HozzászólásSzerző: bigi02 » 2012.12.03. 18:29

Szia Anna!

Koszi,akkor megrendelem nekik! ;) Szerintem is jol nezz ki es talan eleg nagy lesz a "szobatigriseknek"! :-P
Nalunk a konyha-nappaliban van.(amerikai konyha de a regi fajta) Van egy kis resz ahol csak egy ajto van ami a pincebe vezet,amit sose hasznalunk..itt nincs utban.
Koszi a segitseget. Igen veszek meg nekik Sheba tasakos kajcsit minden izben mert most ez a kedvenc... :doromb:
Amikor a cicavar jott a dobozoknak orultek a legjobban,szerintem most is az lesz a best of!
Toletek mit kap Cingi karacsonyra?
bigi02
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2012.10.03. 16:35

Előző

Vissza: Ragdoll macskák fóruma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron