MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

Hazai fórum a rongybaba cicákról

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.09.20. 19:36

Kedves Gazdi! Nagyon kíváncsi vagyok miről írsz majd a "macskajajj"-ba.
Annyira szórakoztató, humoros a stílusod. Nekem nagyon bejön :) Az a sejtésem, hogy van itt olvasó táborod, csak még nem írnak.
Viccesek a madaras videók, bár én nem vagyok oda a szárnyasokért.
A szarkák nálunk még az utcai cicusokat is terrorizálják. Rigófütty már nem is lesz talán többet. A cinegék még bírják valahogy a terrort.
Leginkább a galambokat utálom, sajnos azok is vannak bőven.Szóval galambos videót semmikép :lol:
Adri, annyit látom a "smucesz" nevet, hogy valamelyik éjjel arról álmodtam :) Néztem a vaterán a kaparófákat és minden liciten a smucesz név szerepelt :)
Ne is mondjatok erre semmit :-P
Szép estét!
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2012.09.26. 00:17

Majd írjátok meg itt, hogy melyik fejezetet óhajtjátok először látni a Macskajajjból. :jujj:

Mert akkor azt írom meg elsőnek. :cool:
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.09.26. 06:39

A sorrend jó ahogy megírtad. De minél hamarabb, annál jobb :)
Booorzasztó kíváncsi vagyok az összes témára. Bár kicsit féltem az érzékeny lelkemet :red:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: CICAVÍZIÓ - Cuppi kedvenc filmecskéi

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.09.26. 07:02

Mint már mondtam volt, nem vagyok oda a madarakért, de ez a videó még nekem is tetszett :)
Itt Angyalföldön rengeteg a sirály is. Tényleg Hitchcock is megirigyelhetné amit mi látunk.
De a szarkák tényleg uralják a fáinkat. Egy-két kis cinke még kitart, de meddig?
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: CICAVÍZIÓ - Cuppi kedvenc filmecskéi

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.09.26. 09:21

Jujj az a támadós, madaras komoly.
a fióka meg elég csufi :D
végül mi lett vele ?
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: smucesz » 2012.09.26. 09:24

Hoztunk egy kis cicadumát :)
Herceg "vegyél fel" nyávogása hallható , ha elkezdjük simizni a fejét, de nem tud az ölünkbe ülni akkor csinálja ezt :)

http://www.youtube.com/watch?v=ncHiDystnsQ

Anna : nem licitálunk kaparófákra , tied lehet xD

a macskajajj engem is érdekel, bár van pár téma amit ismerek, de van közte olyan is ami még valóban meg sem fordult a fejemben :o
smucesz
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2012.08.14. 14:40

Re: CICAVÍZIÓ - Cuppi kedvenc filmecskéi

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2012.09.26. 20:15

Sziasztok!

A csufióka kétszer még egy kutyás szomszédnál is riadalmat keltett. Rikoltozó óbégatásra és kutyaütlegelésre riadtunk valamikor... a kutya éppen kisvarnyút akart enni, de valahogy kivették a szájából. És én még azt hittem, hogy macskáktól kell majd tartania. A kutya valószínűleg immunis volt a varjúkárogásra, vagy csak egyszerűen süket. Amennyit vonyít a dög, nem is csodálkoznék rajta.

Mégis úgy gondolom, hogy a kisvarnyú már nagy és fél éve fentről károg ránk. Ki tudja, emlékszik-e még valamire? :-P

Természetesen további madaras filmecskék érkezés alatt...
:doromb:
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Gazdi2 » 2012.09.26. 20:24

Hát ez nagyon aranyos cicaduma volt, megnéztük mindketten :lol:

Ismerős ragdoll nyirmogás és nyávogás. A kis kandúr! Már nem is olyan kicsi.

Rövidesen jön a kasztrálás... :o
Gazdi2
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.12.09. 08:44

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.09.27. 05:24

Adri, jaj de aranyos a videó. Herceg és a Kisgazdi nagyon édes !
Kaparófa most már megoldódni látszik. Tegnap megrendeltem a zooplus-on.
Az asztalosmesterrel nem boldogultam, de remélem sikerült masszív darabot választanom. Astoria a tipusa. Remélem még a héten megkapjuk.
Herceg napközben egyedül van? Cinginek szinte mindig van társasága, bár lehet, hogy szívesebben lenne egyedül :) sziasztok
Napsütéses, szép napot :virag:
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

Re: MNYÁÁÚ - Általános cicaduma

HozzászólásSzerző: Anna » 2012.09.27. 06:13

Nahát , a youtube Smucesz videó mind szuper. A Papi-Gergő nagyon megható. Bravisszimó!
Anna
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.06.13. 12:47

ElőzőKövetkező

Vissza: Ragdoll macskák fóruma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég